Varna Burgaz Turu Burgaz Turu

Burgaz Turu Ve Detayları

Varna Burgaz Turu
 
Tur Tarihleri:
 22-24 Nisan Varna Burgaz
01-03 Mayis Burgaz Nesebir Varna 
15-17 Mayis 2016 Varna Turu
29-31 Mayis2016 Burgaz Varna Gezisi
05-07 Haziran 2016 Bulgaristan Varna Burgaz Nesebir
2016 12-14 Haziran Bulgaria Varna Yuru Keyfi
19-21 Haziran Bulgaristan Varna Turu
26-28 Haziran Bulgaristan Tatili
03-05 Temmuz Bulgaristan Yaz Turu
10-12 Temmuz Bulgaristan Varna Turu
24-26 Temmuz Bulgaristanda Varnada Tatil
31 Temmuz-02 Agustos Ucuz Varna Tatili
2016 07-09 Ağustos Varna Tatili 
2016 14-16 Ağustos Varna Burgaz Tatili 
2017.21-23 Ağustos Varna Turu
2017.28-30 Ağustos Nesebir Varna Turu
 
 
1.Gün ( Cuma Akşam ): İstanbul - Burgaz - Varna Otobüs Ile Yolculuk
Akşam Saat 21.30 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki Önü, 22.00 Zincirlikuyu Avantgarde Oteli Önü,22.30 Bakirköy Ömür Plaza Önünden Siz Değerli Misafirlerimizi Alip  Vavna Turu Için Varna’ya Doğru Yola Çikiyoruz.
 
2.Gün ( Cumartesi ): Varna Turu Gezi̇si̇ 
Sabah Saatlerinde Varna'ya Varis, Otele Yerleşme Ve Dinlenmenin Ardindan Sabah 09:00'Da Kahvalti(Ekstra). Alisveriş Ve Şehrin Keyfini Dilediğiniz Gibi Çikarabilmeniz Icin Serbest Zaman. Dileyen Misafirlerler Ekstra Düzenlenecek Şehir Turuna Katilabilirler. Roma Hamami, Arkeoloji Kompleksi, Hristiyan Bazilikasi Ve Katedrali, Deniz Kiyisindaki Primorski Parki Ve Savaş Gemileri Müzesi Gezilecek Yerler Arasinda. Varna Turu Sonrasi Balçik'a Hareket, Panaromik Balçik Şehir Turu Sonrasi Balçik Botanik Bahcesi Ziyaret Edilecek. Romanya Kraliçesi Maria Aleksandrina Viktoriya'nin Deyimi Ile Balçik ''Ssihirli Manzaralar Şehri''dir. Balçik Bölgesi 1913 Ve 1940 Yillari Arasi Romanya'nin Bir Parcasi Olup Romen Kraliçesi Şehre Aşik Olup Kendisi Için Yazlik Saray Inşa Ettiriyor. Romen Kralice Marie, Denizci Olan Türk Sevgilisi Icin Sarayin Bir Kenarina Minare Inşa Ettirmiştir. Deniz Dik Bir Yamaç Üzerine Konumlanmis Sarayin Bahçesinde Denize Kademe Kademe Uzanan 6 Tane Terasi Vardir. Bunlarin Her Birinin Kraliçenin 6 Çocugu Için Yaptirildiği Söylenir. Müthiş Güzel Botanik Bahcesi Içinde 250 Farkli Kaktüs Türü Içeren Toplam 3000 Çesit Bitkiden Olusuyor. Yazlik Saray Ve Şarap Mahzeni Gezintisinden Sonra Alinacak Yemekte Bulgaristan'in Ünlü Kalkan Baliğini Tatma Imkani Ve Varna'ya Dönüş.
 
3.Gün ( Pazar ): Varna - Nessebar - Burgaz - İstanbul
Sabah Otelimizde Kahvalti. Ve Ardindan Nessebar’a Geçiyoruz.Küçük Kayalik Bir Yarim Ada Üzerinde Yeralan Nessebar Avrupa’nin En Eski Yerleşim Yeri Olarak Bilinmektedir. Burada Yapacak Olduğumuz Gezi Sonrasi Öğlen Yemeği Için Burgaz'a Geçiyoruz. Moladan Sonra İstanbula Hareket Ediyoruz. Bulgaristan Ve Türkiye Sinir Kapilarindaki Pasaport Gümrük Işlemlerimizin Yapilmasi Ile Birlikte İstanbul Ulaşip Sizleri Tur Başlangicinda Almiş Olduğuz Yerlerde Indirerek Varna Turumuzu Sonlandiriyoruz
 
 
          Fi̇yatlara Dahi̇l Olan  Servisler :
 • İstanbul - Varna - İstanbul Arası  Otobüs  Ile Ulaşım Hizmeti Ve Transferleri.
 • Belirtilen  Otellerde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama   
 • Varna Da Sabah Kahvaltısı Otelde  
 • Varna Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri 
          Fi̇yatlara Varna Turunda  Dahi̇l Olmayan Servi̇sler :
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli ( 15 Tl )  - Misafirler Tarafından Ilgili Bankalara Yatırılması Gerekmektedir 
 • Her Türlü Varna Otel Ekstraları Ve Kişisel Harcamalar, 
 • Varna Öğle Yemekleri 
 • Varna Programda Belirtilmeyen Tüm Varna Gezi Ve Turlar  
 • Varna Müze Ve Ören Yerleri Girişleri 
 • Varna Seyahat Koruma Paketi ( 15 Euro ) 70 Yaş Üstü Misafirler Için Kişi Başı ( 30 Euro )
 • Bulgaristan Varna Vize Ve Servis Bedeli: 100 Euro
          Varna ya ailesi ile gidenler için pek çok alternatif onerdiğimiz yapılacak gezi mevcut 
 
          Sayısız Varna da Restoran ve eğlence mevcut
 
 
Not: Varna Turu Rezervasyon esnasında misafirlerinizin pasaport numaraları, alınış, geçerlilik ve doğum tarihi bilgilerinin alınmasını önemle rica ederiz.

Varna tatil turunda kullanılan Araçlar : Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Varna turuna giden OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
 
 
 
 


TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-  Varnaturu.org havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli                        olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2-  Uçuş saatlerimizi Varnaturu.org turizm bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Varnaturu.org turizm sorumlu tutulamaz.Varnaturu.org turizm Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; Varna  tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme            hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-  Uçaklı Varna turumuza katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
4-  Varna  uçak turunda Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5-  Bansko Kayak Turuna katılım için hürmüz turizmin bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanın da yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden varnaturu.org sorumlu değildir.              Bulgaristan Varna  turu Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6-  Varna casino turu  Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Varna turu Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda        verilebilir. 
7-   Bulgaristan Varna Turu turlarında en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   
8-   VarnaTuru Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Bulgaristan Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda Bulgaristan varna turu yapmanız için Vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Varnaturu.org hiç bir  sorumluluğu yoktur.Varnaturu.org sadece bulgaristan vizesi için  Aracı kurum         görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında varnaturu.org turunun herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9-   Varna Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla Varnada farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve  katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen varna geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. varna Turların yapılamamasından varna turu.org sorumlu tutulamaz.Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı  olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan                 misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen Bansko gezi         ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Varna turu sorumlu tutulamaz.
11-  Bulgaristan  Varna Turuna iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Varna  Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
12-  VarnaTuru.org , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. varna ve diğer Otelinde sunulan                    kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
13-  Varnayaz tatili  turumuzun Fiyatlarımıza kayak  tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14-  Varna  Turuna  katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15-  Bulgaristan Varna Turları başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda varnaturu.org misafirleri varnaturu.org sorumluluğundadır.
16-  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17-  Kişilerin Varnaturu.org turuna katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
18-  ISTANBUL SCHENGEN VİZE BAŞVURU ÜCRETİ : 130 Euro
18 - ANKARA BULGARİSTAN  VİZE BAŞVURU ÜCRETİ :100 EURO 
20 - İZMİR BULGARİSTAN / SCHENGEN VİZE BAŞVURU ÜCRETİ : 100 EURO
 
Bulgaristana VARNA yı sürekli ziyaret etmek isteyenlere turizm bakanlığı çok girişli vize vermekte  bunun için yıl içerisinde 2 den fazla bulgarstan tatil merkezlerinde varna ya  sunulan hotel rezervasyonu neticesinde çok girişli Eylül  15 e kadar bulgaristan vizesi verilmekte 

Schengen vize ile bulgaristana girilebilir ancak tavsiye edilmemektedir. Schengen vizesini hangi ülkeden alındıysa o ülkeye gidilmeli şengen vize kanunlarını ihlal edilmemelidir.
 
 
  
Rezervasyon