3 Gece 4 Gün Altınkum Varna 3 Gece 4 Gün Altınkum Varna

Genel Bilgiler

 Fiyatlar konaklamaya başlamadan 7 gün öncesine kadar geçerli olup rezervasyonunuz gelmenize yakın 7 günden daha az bir süre önce yapılırsa bilet fiyatlarınızda farklılık görülebilir..
Uçuş detayları için: bizleri arayabilirsiniz..
Bu promosyondaki uçak biletleri sınırlıdır.

1. Gün: İstanbul – Varna - Altın Kum
 

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde uçuş saatinden 2 saat önce gelip bagaj ve check in işlemlerinizi yapmanız gereklidir. Daha sonra THY tarifeli seferi ile Varna`ya hareket edilecektir. Varna`ya varışıtan sonra alanda bekleyen Transfer aracımız ile Otelimize hareket (30 Km.)ediyoruz. Yaklaşık 30 - 40 Dk' lık konforlu yolculuğun sonrasında Otelimize varıyoruz ve yerleşiyoruz. Yerleşme sonrası serbest zaman veriyoruz. Otelimizde alınacak akşam yemeği sonrası geceleme ve konaklama otelimizde gerçekleştiriyoruz.

 

2. Gün: Altın Kum
 

Kahvaltı sonrası sizlere serbest zaman veriyoruz. Gün boyu güneşin, denizin ve Varna' nın en büyük Casino' nun keyfini çıkartmanız için zaman veriyoruz. Otelde yiyeceğiniz akşam yemeği sonrası geceleme ve konaklama yine otelimizde gerçekleşecektir.

 

3. Gün: Altın Kum
 

Kahvaltı sonrasında serbest zaman veriyoruz. Gün boyu güneşin ve denizin tadını çıkarmanız için yine serbest zaman veriyoruz. Otelde yiyeceğiniz akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

 

 

4. Gün: Varna - İstanbul
 

Kahvaltı sonrasında transfer saatimize kadar serbest zaman veriyoruz. Saat 13,00' da otel önünde bekleyen aracımızla Varna Havaalanına hareket edilecek. Alanda ki bagaj ve check in işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi İstanbul hareket ederek turumuzu sonlandırmış bulunuyoruz.

 

Rezervasyon