İstanbul - Varna Turu İstanbul - Varna Turu

Genel Bilgiler

1.GÜN:  Istanbul - VARNA (475 km) 

Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparkından akşam saat: 22:00 da kalkış olacak. Beşiktaş Yıldız Camii Önü: 22:45. Yeni Bosna'dan saat 23:15'de otobüsümüz ile hareket edecektir. Çorlu – Kırklareli - Dereköy Karayolu takip edilecek Dereköy sınır kapısına varış yapılacak. Oradan Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben Bourgas – Varna Karayolu takip edilerek Varna’ya gece yolculuğu yapılacak. Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri de sayılırsa yaklaşık toplam 8 saat'dir. 

2.GÜN: VARNA 

Sabah saatlerinde VARNA’YA varış ve otele yerleşme yapılacak olup. Kısa bir dinlenme sağlanacaktır. Daha sonra panaromik şehir turu; Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi,Bazilika ve Katedral gezilecektir. Şehir içinde serbest zaman sonrası otelimize dönüş yapılacaktır . Akşam yeni bir eğlence coşku ve neşeli anlar geçirmeniz için ışıltılı Club ve Diskolar sizleri bekliyor olacaktır. 

3.GÜN:  VARNA

Sabah kahvaltının yapilmasinin ardından serbest zamaverilecektir fakat isteyen misafirlerimiz ile extradan BALCHİK turuna katılma imkanı vardir. Botanik Bahçe,Romen Kraliçesin evini görme imkanı bulanacağınız bu turumuz sonrası Balchik sahilindeki restaurantlarda Karadeniz’in ünlü Kalkan balığını tatmış olacaksiniz.
Akşam Club ve Disko'lar -  Night club’s – dans show'lar Night show’s Night Party’s, Casino'lar, oyun salonları ve renkli bir gece hayatı , kisaca eglenceli ve neseli oyunlar bunların hepsi sizi bekliyor. 

4.GÜN:  VARNA 

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman verilecektir. Isteyen misafirlerimiz ekstradan yapılacak SHUMNU şehir turuna katılabilirler. Bu turumuzda Avrupa’nın ikinci büyük camii Tumbul Camii ziyaret etme, Bulgaristan’ın 1300 yılında kuruluşunu simgeleyen Shumnu Anıtını gezme ve şehri kuşbakışı seyretme imkanı saglanmis olacaktir. Peynir yapım farbrikalarını ziyaret etme ve alıveriş imkanı da verilecektir. Akşam konaklama isw Varna’da otelimizde yapılacaktir. 

5.GÜN:  VARNA-Istanbul 

Otelimiz de yapacağınız sabah kahvaltısının ardından saat 09.00’ da otelimizden hareket edilecek, Nessebar - Bourgas karayolundan gidilerek Dereköy sınır kapsınına yolculuk edilecektir. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Kırklareli Çorlu karayolu takip edilerek İstanbul’a varış sağlanacak, gezimizin sonu gelmiş olacak ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması gerçekleştirilecektir.


VARNA TURU FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:Konforlu Otobüslerle Bulgaristan - Varna'ya Gidiş-Dönüş Otobüs Biletleri
5* Hotel 3 Gece 4 Gün konaklama
3 Sabah Kahvaltısı - 3 Akşam Yemekleri
VARNA TURUMUZDA FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt Dışı Çıkış vergisi : 15 TL (Banka yoluyla veya Maliye yoluyla ödenir)Varna Turu için Zorunlu Seyahat Sigortası ücreti: 15 Euro (Acentemize ödenir)Bulgaristan vizesi ücreti: 125 Euro (Acentemize ödenir)Varna'daki Öğle yemekleriniz, içecekleriniz, Tüm şahsi harcamalarınız ve Varna'da yapacagınız Extra ücretli çevre turları fiyata dahil değildir.

VARNA TURUMUZ ICIN AÇIKLAMALAR:
Yukarıdaki Varna Tur fiyatları Nakit ödemelerin hepsinde (Bayram ve Yılbaşı hariç) geçerlidir.
Varna'ya Hergün olarak Istanbul Otogarından Sabah saat 09:00 ve akşam 20:00'de Kalkan Hat otobüsleri ile ulaşım imkan8 sunulmaktadır.
Varna Turumuz en az 2 kişi ile organize edilebilmektedir.
Bulgaristan Vizesi için geçerli evraklar; Pasaport ve son 6 ay içerisinde çektirilmiş olmalı 2 adet biometrik resim + kredi kartı fotokopisi veya banka hesap ekstresi + Tur tarihine 10 gün kala tarafımıza gönderilmesi gereklidir aksi taktirde + 65 Euro fark ücreti ödenir.
Bulgaristan tüm Türk Vatandaşlarına (yeşil pasaport dahil) hepsine vize uygulamaktadır.
Herhangi bir nedenle vize ret talebinde vize ücreti ve sigorta bedeli geri ödenmemektedir.
Yukarıdaki Tur açıklamaları Genel açıklamalar olup,değişme durumu vardır. 
Varna Tur Rezervasyonu ve her türlü Sorularınız için bizleri arayabilirsiniz.
 ÖN REZERVASYON FORMU nu doldurmanız gereklidir.
Gruplara ve Şirketlere özel Varna Tur programlarımız  Bayi ve Promosyon Gezileri yapılır. Tek kişiyseniz fark ödememeniz için ve Tatil Arkadaşı için Single Club'e üye olabilirsiniz. Varna Turu için Seyahat Sigortası zorunlu hale gelmistir.
E-Mail listemize üye olursaniz kampanyalarıız, promosyon ve indirimlerimizden düzenli olarak haberdar olabilirsiniz. Bulgaristan Turları için Çok Sorulanlar - merak edilenleri arayip sorabilirsiniz .Rehberimiz programın tamamını uygulamak koşulu ile programin akışında değişiklik yapma hakkı vardır. Ulaşım araçlarının gecikmelerinden, Rötar, Bagaj kaybı hasarı durumlarindan ve Gün ve saat değişikliklerinden, Seyahat Acentamız Sorumlu olmamaktadır. Varna Turu Rezervasyon öncesi Tur Satış açıklamalarını okumanizi tavsiye etmekteyiz.

Rezervasyon