Bulgaristan Varna Turu / 2 Gece 3 Gün Bulgaristan Varna Turu / 2 Gece 3 Gün

Genel Bilgiler

1.GÜN İSTANBUL – VARNA OTOBÜS YOLCULUĞU 449 Km.                                        
23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü kalkış
00:15'da Feriköy Akbank önü
00:45’da İncirli Ömür Plaza önünden hareket ile Uzman ekibimiz ve uzman rehberlerimiz ile birlikte siz değerli konuklarımıza ortamı tanışmak amaçlı hazırladığımız kültür turlarımızdan biri olan seyahatimize Start veriyoruz. Otobüslerimiz ile ikramlarımız ile Çorlu Kırklareli arası 30 dakika ihtiyaç molası verilmek üzere başla Dereköy güzergahından itibaren sınır kapısına Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Varna’ya varılır.

2.GÜN VARNA

Sabah saatlerinde şehri vardıktan sonra otelimizin müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiriz. Bunun için sizlere kısa bir serbest zaman vermekteyiz. Serbest zaman sonrasında varlığı şehir turumuz içerisinde bulunan Roma Hamamı, Arkeoloji Müzesi, Bazilika ve Katedral gezip göreceğimiz yerlerden şehir turumuzun ardından size de tekrar bir serbest zaman tanıyoruz kahvaltı ve konaklama için otelimize geri gidiyoruz.

 

.

3.GÜN BURGAS, NESSEBAR, İSTANBUL OTOBÜS YOLCULUĞU 475 Km.

Otelimizde açık büfe Sabah kahvaltısının ardından Nessebar ve Burgaz gezilerimizi tamamlıyoruz.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Mercedes Tourismo & Travego Marka otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım ücretleri,

Prosfesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetlerimiz,

Tüm Çevre ve Şehir Turları,

İnternational Otel’de 1 Gece Tam Pansiyon Konaklama buna Öğle Yemeği Casino

Turumuzun otobüsü içerisindeki ikramlar,

Turumuzun sizlere olan Güvencesi,

1618 Nolu kanununa göre olması gereken mesleki sorumluluk sigortası.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle ve Akşam Yemekleri,

Müze Ören Yeri Giriş Ücretler,

Programımızda belirtilen Extra Turlar,

Yurtdışı çıkış harcı,

Schengen Vize Ücreti ve Acente Hizmet Bedeli

Kaptan bahşişi

 

Rehber

Gezinin başlangıcından sonuna kadar Otobüs yolculuğu da dahil olmak üzere tüm panoramik şehir Gezileri sırasında Türkçe olarak rehberlik hizmeti vermekteyiz görsel gezi olduğundan dolayı rehberlerimiz kokartlı rehber değildir.

Vize

TC vatandaşlarımız için vize uygulaması bulunmaktadır. Vizenin başvurusu içinde seyahatin bitiş tarihinden başlayarak en az 6 ay geçerli pasaport ile acentamızda bulunan vize için gerekli evraklar listesinde bulunan belgeler ile bize başvurmanız yeterlidir. Yeşil pasaport için de vize uygulaması bulunmamaktadır. Bunun içinde seyahatin bitiş tarihinden başlamak üzere en az 6 ay geçerli Pasaportun olması yeterli olacaktır. Sadece vizenin alınmasıyla ülkeye giriş yapılmaz pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi bulunmaktadır. Bundan turumuz sorumlu değildir Tüm sorumluluk siz değerli yolcularımıza aittir.

    NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ

1- Uçuş saatlerini acentalarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek her türlü saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan turumuz sorumlu değildir.

2- Turumuz tarafından gerekli görüldüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalması şartıyla her türlü değiştirme haklarını saklı tutar. Şehir tanıtım turlarımız da şehre varış saatine göre bir sonraki güne de devredilebilir.

3- Programda belirttiğimiz bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görülen durumlarda yada uçuş saatlerinde değişikliklerin yapılması nedenleriyle acentenin belirlediği restoranlarda verilebilmektedir.

4- Turumuz kategorisi aynı kalmak şartıyla her türlü otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

5-Turun iptali olması durumunda vize ücreti geri iade edilmez.

6- Programlarda belirttiğimiz geziler bazı sebeplerden dolayı belirtilen zamanlar dışında başka gün de yapılabilir.

7-Yol üzerinde son anda yapılacak olan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa bile gerçekleşecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılım göstermek istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmış olurlar.

8- Yerel otoriteler ile gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından turumuz  sorumlu tutulamaz.

9- Turumuz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumunda bulunmaktadır. Konsolosluğun gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahip olup Yolcunun vize alamaması durumunda da turumuzun hiç bir sorumluluğu bulunmaz. Turumuz sadece Aracı kurum görevini yapmaktadır. Şahsi vize başvurularında turumuz herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmaz. Tüketiciler bu koşulları kabul etmiş olup tura kayıt yaptırmışlardır. 

10 - Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan turumuz kesinlikle sorumlu değildir.

11 – Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması durumunda yapılamayabilir. Turların yapılamamasından da turumuz sorumlu tutulamaz. 

12- Turumuz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumundadır. 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabi tutulmuştur. Uçuş öncesinde saatlerin değişme durumu ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi zorunluluğu vardır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması halinde 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye haber edilir. Uçağın ineceği şehre göre de parkurlar değişim gösterebilir.. 

Rezervasyon