Varna Alternatif Sporlar Varna Alternatif Sporlar

Genel Bilgiler

Varna Bulgaristan'a bağlı olup, sadece yüzme ve plaj oyunları ile değil, farklı spor aktiviteleri ile de oldukça keyifli zaman geçirmeniz için uygun. Varna tatilinizi alternatif spor seçenekleri ile çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Treeking: Doğal güzellikleri ile göz kamaştıran Varna’da treeking ve doğa yürüyüşü etkinliklerine katılarak Karadeniz’in dağlarını ve ormanlarını yeniden keşfedin.

Day Bike Tours: Varna’nın doğal parklarında bisiklet ve paten tutkunları için özel olarak dizayn edilmiş parkurlarda sporun ve doğanın keyfini çıkarın.

Tenis: Tenise ilgi duyuyorsanız Varna’da çok özel zevklerinize hitap eden tenis kortlarında keyifli vakitler sizi bekliyor.

Jet ski: Varna tatilinize heyecan katmak istiyorsanız hemen bir jet ski ile Karadeniz’in serin sularının ve adrenalinin keyfini sürebilirsiniz.

Kitesurf: Kiteboarrding olarak da bilinen ve giderek daha popüler hale gelen kitesurf için Varna Sea Garden’a mutlaka uğramalısınız. Güçlü bir uçurtma ve küçük bir board ile suyun üzerinde özgürce hareket eden neden siz olamayasınız?

Black Sea Scuba: Varna turunuzda Karadeniz’in derinliklerini keşfedebilirsiniz. Varna Black Sea Scuba etkinliklerine katılarak Karadeniz’in derinliklerinde eğlencenin doruklarına çıkın.

Merkez plajda yüzmenin, güneşlenmenin, plaj voleybolunun ve kumlarda futbol oynamanın tadına varın. Ayrıca olur da Varna turunuz Temmuz ayına denk gelirse Bulgar gençleri ile birlikte July Morning’de yaz güneşini karşılamayı unutmayın. 

Rezervasyon