Varna Spa Ruhsal ve bedensel dinlenme Varna’da bir arada

Genel Bilgiler

Roma dönemi zamanından günümüze kadar uygulanmakta olan su terapisi, orijinal adı ile “Sanitas Per Aquam” (SPA) yani “Sudan Gelen Sağlık” suyun kullanılmasıyla uygulanan dinlenme ve bedenin ferahlaması yöntemidir.
Dünyada hızlı bir  gelişmede olan spa, dünyanın birden fazla yerinde resort ve otel komplekslerinde uygulanmaktadır. Hem yaz hem de kış mevsimlerinin tatillerinde aranan kriterler arasında yer alan spa keyfiniz için Bulgaristan'a bağlı Varna şehri çokça tercih edilen bir merkezlerden biri halindedir..

Spa merkezlerini diğer merkezlerden ayıran en büyük özellik, müzik sistemlerinden dekorlarına kadar, hoş kokulu mumlardan yapılması ve ışık sistemine kadar kullanılan kozmetik malzemeleri ile oluşturulan büyülü havayı, ruhsal ve bedensel terapiyi yaşamak için Varna turlarınıza bu seçeneği de eklemelisiniz.

Ruhsal ve bedensel dinlenme büyülü şehir olan Varna’da bir arada sizleri bekliyor.

Kendine özgü özellikte Varna sahilleri, plajları, eğlence yerleri ve tarihi  mekanları ile  size sıra dışı bir tatilin kapılarını açan Varna, hem Varna spa hem de güzellik merkezleri size ruhunuzu ve bedeninizi tazeleme fırsatı sunuyor. 

Denizin, kumun, güneşin ve eğlencenin tadını çıkarmanın ötesinde bir tatil için yola çıkacağınız Varna turuna, Varna spa ve güzellik merkezlerini eklemeyi unutmayın. Sizin için isimlerini derlediğimiz en çok tercih edilen Varna spa ve tatil merkezlerinde kendinizi yeniden keşfetmenize olanak sağlayacaktır. 

 

Varna'da En çok tercih edilen Varna Güzellik ve Spa merkezleri;

  • Roman spa
  • Felista Beauty
  • Orange Fitness
  • Seaside Spa Center
  • Spa Musitta
  • Mineral Pool

 

Rezervasyon