Yeme İçme Eğlence Yeme İçme Eğlence

Genel Bilgiler

Yaz tatillerinizin vazgeçilmez merkezleri arasında olan Varna, sadece denizi, kumu ve tarihi mekanları ile değil hem doğudan hem de batıdan aldığı özel mutfağı ile de önemli bir  merkez durumuna gelmiştir.  Bulgaristan’ın sayılı tatil merkezlerinden biriolan Varna, Bulgaristan’ın geleneksel lezzetleri ile Avrupa’nın modernliği ve doğu mutfağının özel tatlarını ziyaretçilerine bir arada sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir..

Balık yemekleri, av eti yemekleri ve Asya mutfağı ve Rus mutfağına ait lezzetlerinin hepsini sizlere  bir arada bulma şansını sunan Varna restoranları, sizlere sunduğu zengin menüsü ve üstün hizmet kaliteleriyle  sizleri ağırlamaya hazır durumdadır..

Kıyıda bulunan bir şehir olan Varna Karadeniz’in taze balıkları ile Bulgar rakısının tatları ile bir arada denemenizi tavsiye etmekteyiz. Bulgar kültürüne has çorbalar, etli yemekler, mezeler ve atıştırmalık yiyecekler bulabileceğiniz Varna restoranları, meyhaneler, barlar ve Bulgar snack- bar 24 saat hizmetinizde olacaktır. 

 

Varna geceleri ile sınırsız eğlence

Birçok ulusal ve uluslararası festivallere ev sahipliği yapmaktaolan Varna, gece hayatı ile de sizlere renkli ve zengin bir ortam sunmaktadır. Sahillerde ve  barlarda çalan müziğin ve dansın tadını çıkarabilir, Varna Şarap Kulübü’nde leziz şaraplar ile gecenizi ışıklandırabilirsiniz..

Ayrıca Varna’da çok sayıda gazino da bulunmaktadır. Burada şansınızı deneyebilir, barlarda özel kokteyller içebilirsiniz.

Bulgaristan mutfağının ve eğlence kültürünün tadını çıkarabileceğiniz Varna’nın tercih edilen bazı restoranları, gece kulüpleri ve barlarını sizin için derledik.

 

Mekanlar :

Bar & Grill Happy

Restorant Kapitan Kuk

Celebration Restaurant

Godzila

Indian Bar 

Pench's

Premium Beach

Plazza-dance

Rappongi Beach

Xtravaganzza club

Mekanlar

 

Bar & Grill Happy

Restorant Kapitan Kuk

Celebration Restaurant

Godzila

Indian Bar 

Pench's

Premium Beach

Plazza-dance

Rappongi Beach

Xtravaganzza club

Rezervasyon